Kossuliigas on seis üha põnevam

Algis Liblik
1JVBr meeskonnast oli pidurdamatus hoos Ander Talu (palliga).
1JVBr meeskonnast oli pidurdamatus hoos Ander Talu (palliga). Foto: Ain Liiva

Lääne-Virumaa Kossuliigas tehti algust teise ringi mängudega ning esimeste kohtumiste järel on tihe konkurents tabeliseisu veelgi põnevamaks muutunud.

Meistriliigas avaringi järel liidripositsiooni nautinud Väike-Maarja Päästekool pidi sel hooajal teist korda kaotusekibedust tundma, kui võõrsil jäädi alla 1. jalaväebrigaadi (1JVBr) meeskonnale, kellelt pärines ka avaringis saadud ainuke kaotus.

Kodumeeskond pani edule aluse juba esimesel poolajal – avaperiood võideti 28:11 ja teisel veerandajal juhiti parimal hetkel koguni 47:22. Päästekool lõpetas poolaja siiski 18:4 spurdiga ja vähendas kaotusseisu 51:40-le.