Olybet Eesti-Läti korvpalliliigas andis Rapla Avis Utilitase meeskond Läti tippklubile Riia VEF kõva lahingu, kuid viimasel veerandil leidsid lätlased veel ühe käigu ja said 77:71 võidu.

Rapla juhtis nii 10-, 20- kui ka 30-minutilise mängu järel. Viimasele veerandile mindi kodumeeskonna 58:56 eduseisul ja neli minutit hiljem oli veel skoor 69:67. Sealt tegi VEF aga kaks 5:0 minispurti, Rapla mõõnas ja nõnda lõppeski mäng külaliste võiduga.

Rapla resultatiivseim oli Ervins Jonats 18 punktiga, Ronald Delph panustas 15 silma ja seitsme lauapalliga. Üleplatsimeheks kerkis Läti meeskonna ridadest Steve Zack 21 punkti ja 16 lauaga.

Uue peatreeneri Toomas Annuki juhtimisel nüüd kolmest mängust kaks võitu võtnud Rapla jätkab liigas üheksandal kohal (7 võitu, 10 kaotust). VEF (16-2) on teine, vahetult BC Kalev/Cramo (14-2) ees.