Coop Põlva võitles, aga liidrist veel võitu ei saanud

LEPM
Coop Põlva võitles, aga liidrist veel võitu ei saanud.
Coop Põlva võitles, aga liidrist veel võitu ei saanud. Foto: Helin Potter

Coop Põlva kohtus meistriliiga kümnendas voorus tabeli liidri HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga, kellele tuli peale visat heitlust alla vanduda tulemusega 32:36 (16:21).

"Me ei saanud täna Kaspar Leesi ega Dmytro Yankovskyga  hakkama. Kuigi mängu algus ja lõpp kulgesid päris edukalt, siis vahepealse mõõna tõttu vahet päris tagasi mängida ei õnnestunud, enne sai mänguaeg läbi," võttis meeskonna kapten ja mängus 9 väravat visanud Tõnis Kase kohtumise kokku.

Kohtumine algas pigem vastase dikteerimisel, kuid kui Kaspar Lees kolmandal mänguminutil oli sunnitud platsilt longates lahkuma, sai Põlva Serviti duubelvõistkond uut hingamist ning hakkas vastasele rohkem peavalu põhjustama. Mängu 25. minutil viskas Tõnis Kase viigivärava 14:14. Kuid siiski tuli poolajale minna kaotusseisus 16:21. Teisel poolajal sai saalis olnud publik näha meeskonna tõuse ja mõõnasid ning enne mängu lõppu tõdeda, et võideldi kuni viimase mängusekundini.

Peatreener Kalmer Musting tunnustas peale mängu meeskonda: "Tehti südikas mängu. Kuigi kuskil 40-47 minutil tundus, et mängijad väsivad, siis suudeti end koguda ja kuni lõpuni võidelda. Meeskond oli tubli."

Väravad: Tõnis Kase 9, Priit Jõks 6, Mathias Rebane 5, Otto Karl Kont 4, Tõnu Jõks 3, Marken Järv, Fred-Eric Kärblane 2, Markel Veiko 1.

Coop Põlvale saab taas kodusaalis kaasa elada juba 31. jaanuaril, kui kohtutakse Viljandi HC-ga.