Täht näitas maailma tippklubi vastu Meistrite liigas head mängu

Postimees Sport
Robert Täht (number 9).
Robert Täht (number 9). Foto: Izmiri Arkasspor

Täna peetud võrkpalli Meistrite liiga alagrupikohtumises pidi Robert Tähe koduklubi Izmiri Arkas vastu võtma 1:3 kaotuse, CEV Cupil aitas Oliver Venno koduklubi Galatasaray veerandfinaali.

Izmiri Arkas kohtus koduväljakul maailma tõelise tippklubi Perugiaga. Avageimis oli Perugia selgelt Arkasest üle ning võttis kindla 10:25 geimivõidu. Teises geimis oli Perugia samuti Arkasest parem, sel korral numbritega 25:19.

Kolmandas geimis oli Arkas taga 15:19, kui Tähe meisterlik sooritus aitas meeskonnal leida uut hingamist ning ilusate rünnakute abil jõuti välja 20:20 viigini. Sealt edasi asus servima Täht, kes ühe ässa abil aitas Arkase 25:22 geimivõiduni.

Neljanda geimi võitis siiski Perugia 25:23 ning nii oli Arkas kohtumise 1:3 kaotanud, mis tähendas Arkasele kolmandat kaotust ning ühtlasi ka alagrupis viimasel kohal jätkamist. Täht tegi aga hea mängu, kogudes 19 punkti kasuteguriga +11.

Venno aitas koduklubi Istanbuli Galatasaray tähtsas kohtumises võidule Tšehhi meeskonna Dukla Libereci vastu. Galatasaray alistas Dukla kolmes geimis 25:15, 25:21 ning 25:19. Venno tõi Galatasaray kasuks 14 punkti kasuteguriga +9.