Klavani koduklubi langes Itaalia karikavõistlustel konkurentsist

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Cagliari - Atalanta.
Cagliari - Atalanta. Foto: FABIO MURRU / EPA

Itaalia jalgpalli karikavõistlustel langes kaheksandikfinaalis konkurentsist Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari, kes kaotas 0:2 Atalantale.

Cagliari kodustaadionil peetud kohtumises hakkas juhtuma alles mängu lõppfaasis. Esmalt viis Duvan Zapata külalismeeskonna 88. minutil 1:0 juhtima, 2:0 värava lõi mängu üleminutitel Mario Pasalic. Vigastust raviv Klavan Cagliari koosseisu ei kuulunud.

Veerandfinaali pääsenud Atalanta läheb seal vastamisi 13-kordse karikavõitja Torino Juventusega.

Cagliari peab oma järgmise kohtumise pühapäeval, kui võõrustab kodustaadionil liigatabelis 17. kohal asuvat Empoli. Cagliari asub tabelis 13. kohal.