Pärnulannad jäid saalijalgpalli karikavõistlustel medalita

Pärnu Postimees
Naiste saalijalgpalli karikavõistlustel lõppes Pärnu jalgpalliklubi ja FC Flora ülemvõim. Foto: shutterstock.com

Pärnu jalgpalliklubi naiskond pääses naiste saalijalgpalli karikavõistlustel finaalturniiril alagrupivõiduga medalimängudele, kuid jäi esimesena poodiumilt välja.

Pärnakad alistasid alagarupiturniiril 3:0 Tallinna Ajaxi ja tegid väravateta viigi nii Tartu SK 10 Premiumi kui FC Floraga. Nii Pärnu, Tartu kui Flora naiskond kogusid viis punkti. Väravate vahe oli naiskondadel võrdne ja esikoha andis pärnakatele tartlaste ees loos. Mõlemad naiskonnad pääsesid poolfinaali teise alagrupi kahe parema – Pae Unitedi ja Põltsamaa SK Motiivi vastu.

Poolfinaalis pidi Pärnu naiskond tunnistama saalijalgpalli meistriliigas palliva Põltsamaa naiskonna 1:0 paremust. United sai sama tulemusega jagu tartlastest.

Kolmanda koha mängus sai Tartu naiskond pärnakatest jagu 2:1.

Finaalmatšis alistas Pae United 1:0 Põltsamaa tiimi ja lõpetas viiekordse karikavõitja Pärnu jalgpalliklubi ja kahekordse tiitliomaniku FC Flora valitsemisaja, tulles esimest korda saalijalgpalli karikavõitjaks.