Spordikooli noored alustasid aastat võiduga

Priscilla Õmblus
Selle aasta esimeses esiliiga mängus HC Tallinn 2 vastu oli Viljandi Spordikooli üks resultatiivsemaid mängijaid Simon Drõgin. Foto: Elmo Riig

Eelmisel pühapäeval läksid alanud aasta esimeses koduses käsipallimängus meeste esiliigas vastamisi mullune hõbemedalist HC Tallinn 2 ja Viljandi Spordikool. Mäng lõppes viljandlaste võiduga 27:26 (15:15).

Pealinnas peetud kohtumises viskas esimese värava Simon Drõgin, kuid peagi läksid võõrustajad 3:1 juhtima. Viljandi viigistas kiirelt ning läks omakorda juhtima. 22. mänguminutil oli ta 12:9 ees ning poolaja lõpus mindi puhkepausile seisult 15:15.

Riietusruumist naasnuna sahistas HC Tallinna meeskonna eestvedaja Martin Pihlamägi viljandlaste väravavõrku ning viis tallinlased korraks mängu juhtima. Seepeale viigistas Hendrik Koks taas. Samamoodi nagu teine poolaeg algas, kulges ka terve kohtumine: mäng oli tasavägine.