CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Mančestras "City" uzbrucējs Gabriels Žezūss izpilda sitienu ar galvu
Mančestras "City" uzbrucējs Gabriels Žezūss izpilda sitienu ar galvu Foto: Reuters/ScanPix

Pagājušās sezonas Anglijas čempione futbolā Mančestras "City" sestdien vismaz uz laiku atgriezās premjerlīgas pirmajā vietā.

Mančestras komanda sestdien 17.kārtas mačā savā laukumā ar 3:1 (1:0) apspēlēja Liverpūles "Everton".

Uzvarētāju rindās pirmos divus vārtus guva brazīlietis Gabriels Žezūss, bet 65.minūtē "Everton" futbolists Dominiks Kelverts-Levins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Tiesa, līdz Mančestras "City" atbildei bija jāgaida vien četras minūtes, kad divu vārtu pārsvaru atjaunoja Rahīms Stērlings.

Cīņas turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Žezūss sestdien guva savus pirmos vārtus pēdējo četru mēnešu laikā.

Vēl sestdien pie minimālas uzvaras tika Totenhemas "Hotspur", kas savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja "Burnley".

Panākumu mājinieki nodrošināja vien kompensācijas laika pirmajā minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Kristians Ēriksens.

Sestdien gūtā uzvara ļāvusi Mančestras "City" vismaz uz laiku izvirzīties Anglijas čempionāta vadībā. Tā 17 spēlēs ir iekrājusi 44 punktus un par diviem punktiem apsteidz "Liverpool", kas gan aizvadījusi 16 mačus un svētdien svarīgā cīņā tiksies ar Mančestras "United".

Trešā ar 39 punktiem 17 spēlēs ir Totenhemas "Hotspur", kam ar 34 punktiem 16 mačos seko Londonas pilsētas komandas "Chelsea" un "Arsenal".

Tikmēr Mančestras "United" ar 26 punktiem noslēdz pirmo sešinieku.