Aleksandr Ovetškin on NHLis võimsas hoos.
Aleksandr Ovetškin on NHLis võimsas hoos. Foto: James Guillory/USA TODAY Sports/Scanpix

Aleksandr Ovetškini jaoks on kolm kohtu seadus. Juba teist NHLi mängu järjest viskas 33-aastane venelane kolm väravat ja tema Washington Capitalsi meeskond sai Carolina Hurricanesist pärast karistusviskeid 6:5 jagu.

Kodumeeskond Hurricanes juhtis matši teisel kolmandikul 4:1, kuid Capitals vedas end mängu tagasi. Suur roll oli selles just Ovetškinil, kes viskas kolmandiku lõpu poole oma teise väravaga seisuks 3:4 Capitalist poolt vaadatuna, ning viis viimasel perioodil külalised 5:4 ettegi.

Lõpuks ei suutnud meeskonnad normaal- ja lisaajaga võitjat selgitada ning appi tuli võtta karistusvisked. Seal osutus Capitals paremaks 2:1 ja sai kirja juba neljanda järjestikuse võidu.

Ovetškin on nüüd sel hooajal sahistanud 31 mänguga võrku 28 korral, millega ta on väravalööjate paremustabeli tipus.