Võru judoklubi võitis karikavõistlustel kolmanda koha

Lõuna-Eesti Postimees
REI võistkond klubide karikavõistlustel (vasakult): Givi Kokhtahsvili, Artem Machikhin, Randy Nagel, Aleksandr Seledtsov, Randel Päästel, Martin Merkušev ja Paul Martin Künnapuu. Foto: Aivar Künnapuu

Eelmisel nädalavahetusel Tallinnas Aitado judosaalis peetud Eesti klubide karikavõistlustel judos võitis Võru REI kadettide arvestuses kolmanda koha, korrates eelmise aasta saavutust.

«Kui eelmisel aastal käis tatamil neli võistkonda, siis sel aastal oli võistkondi kuus ning konkurents tugevam,» ütles REI treener Enno Raag.

REI võistkonnas maadlesid Randy Nagel, Aleksandr Seledtsov, Randel Päästel, Paul Martin Künnapuu, Artem Matchikhin, Givi Kokhtahsvili ja Martin Merkušev.

REI võitis avakohtumises Ookami klubi 5:2, kaotas finaalipääsu Audentesele 6:1 ja võitis kolmanda koha kohtumises Tartu Do klubi 5:2. Kulla võitnud Audentese alistas finaalis omakorda Aitado tulemusega 5:2.

REI võistlejatest võitsid Givi kolm, Randy kaks ja Randel ühe kohtumise.

Järgmisel aastal toimub klubide karikas Tartus, kus tähistatakse ka eesti judo 50. juubelit.

Täiskasvanute arvestuses võitis esikoha Tartu Do, Audentese ja Aitado ees.