Kadrina saalijalgpallurid tegid Narvale kodusaalis tuule alla

Merly Raudla
SK Kadrina võttis Eesti teises liigas Narva vastu suure võidu.
SK Kadrina võttis Eesti teises liigas Narva vastu suure võidu. Foto: Keijo Õunapu

SK Kadrina saalijalgpallurid kohtusid pühapäeval koduplatsil külalistega Narvast. Narva United U19 meeskond alistati skooriga 26:10.

Mängus jagus väravaid igale maitsele. Kadrina alustas ebatavaliselt hästi ja läks juba üheksandal minutil 6:1 juhtima. Siis tekkis kodumeeskonnal väike mõõn ning külalised said mitu lihtsat väravat. Poolajaseis oli üpris tasavägine – 8:7 kodumeeskonna kasuks.

Teisel poolajal võttis Kadrina ennast uuesti kokku ja mängis kõik olukorrad lõpuni. “Saime mõned kiired väravad ja võib öelda, et see murdis ka vastase. Pall liikus väga hästi ning suutsime ohtlikke momente pidevalt tekitada,” kõneles Kadrina mängija Reio Mändla.

Mängus lõid Kadrina eest väravaid Janno Abner (5), Kristo Remmelgas (5), Taavi Küngas (4), Reio Mändla (4), Keijo Õunapu (2), Jorma Hiisku (2), Riho Remmelgas (2) ja Erkki Alak (2).

SK Kadrina paikneb Eesti teises liigas praegu kolmandal positsioonil, vahe liidriga on kolm punkti.

Homme peetakse juba uus saalijalgpalli teise liiga mäng, kui külla sõidavad mängumehed Jõgevalt.

Jõgeva SK Noorus-96 meeskond on teise liiga liider, võistkond pole seni veel kaotusekibedust tundnud. Pall pannakse Kadrina spordikeskuses mängu kell 12.