Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas Eesti-Läti ühisliigas koduväljakul Rapla Avis Utilitasele 62:73.

Pärnu võitles Henri Wade-Chatmani korvidest sisse kiire algedu (7:0), kuid veerandi lõpuks oli sellest alles üks punkt (18:17). Välejalgse jänki kontol oli avaveerandiga juba kümme silma. Rapla poolelt nõelas kolm kaugvisket Sven Kaldre. Teisel perioodil võrdsete heitlus jätkus ja poolajapausile mindi Pärnu 33:30 eduseisus.

Kolmandal veerandajal said külalised hoo sisse, võites perioodi 22:15 ja pääsedes enne otsustavat kümmet minutit neljaga ette (52:48). Külaliste hea minek jätkus viimasel veerandajalgi, mida alustati 7:0 spurdiga. Viis minutit enne mängu lõppu juhtisid raplakad 13 punktiga ega andnud edu enam käest.

Pärnu Sadama peatreener Heiko Rannula tunnistas mängujärgses intervjuus, et peagi liitub tiimiga USA ääremängija.

Pärnu poolelt kogusid 15 silma nii Wade-Chatman kui Mihkel Kirves. Leegionär viskas peale 24 korral, tabades neist kuuel. Viskeprotsent oli meil nigel: 25. Rapla meestest kogus kahekohalise punktisumma neli meest: Hunter Mickelson 17, Kaldre ja Dominique Hawkins 14 ja Indrek Kajupank 12 punkti.