Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Neymar
Neymar Foto: UGO AMEZ/SIPA / UGO AMEZ/SIPA

PSG jalgpalliklubi kaotas Prantsusmaa kõrgliigas sel hooajal esimest korda punkte, kui viigistas 2:2 Bordeaux’ga.

PSG väravad lõid 34. minutil Neymar ning 66. minutil Kylian Mbappe, Bordeaux väravate eest hoolitsesid 53. minutil Jimmy Briand ning 84. minutil Andreas Cornelius. Sellega lõppes PSG rekordiline 14 mängu kestnud võiduseeria.

PSG jaoks oli halvaks uudiseks ka Neymari vigastus. Meeskonna kapten Thiago Silva ei osanud kohe pärast mängu öelda, kui tõsine see on. «Me ei tea, kas see on tõsine. Aga te ju teate teda, talle ei meeldi mängu pooleli jätta. Seega, kui ta soovis vahetust, siis midagi pidi tal viga olema. Ma arvan, et preagu ei tea isegi arstid täpselt, mis teda vaevab. Ta käib uuringutel ära ja siis kuuleme täpsemalt,» ütles Silva.

Hoolimata viigist, on PSG eduseis Prantsusmaa kõrgliigas meeletu. 15 mänguvooru järel on neil tabelis 43 punkti, lähim jälitaja Montpellier jääb neist 14 punkti kaugusele.