Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: Alberto Lingria / ZUMAPRESS.com

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas Juventus võõrsil 3:0 Fiorentina, teenides liigahooaja 13. võidu.

Juventuse viis 31. minutil juhtima Rodrigo Bentancur, 69. minutil lõi 2:0 värava Giorgio Chiellini ning 79. minutil oli penaltipunktilt täpne Cristiano Ronaldo.

Ronaldo on Itaalia kõrgliigas löönud nüüd kümme väravat, millega jagab koos Krzysztof Piatekiga liiga suurimata skoorijate edetabelis esikohta

Viimane Juventuse mängija, kes suutis esimese 14 liigamänguga lüüa kümme väravat, oli John Charles 1957. aastal.

Juventus on nüüd 14 liigamängust kirjas 13 võitu ja üks viik. Teisel kohal oleva Napoliga kasvatati vahe juba 11 punkti peale. Napolil on võimalus vahe vähendada üheksale silmale homme, kui võõrsil minnakse vastamisi Atalantaga.