Kurikuulus kolmas veerand võttis Kalevilt relvad

Kristjan Jaak Kangur
Iseloomulik hetk mängust: Jalen Reynolds lendab kõrgelt, kalevlased vaatavad talle alt üles. Foto: VTB League

Kalev/Cramo korvpallimeeskond juhtis Ühisliigas poolajaks Peterburi Zeniti ees viie punktiga ja tundus, et nimeka vastasega peetakse kenasti sammu. Teisel poolajal vajus aga kõik kokku ning vastu tuli võtta 87:100 kaotus.

Zenit alustas teist poolaega korraliku vahespurdiga ja valitsev Eesti meister ei leidnud sellele rohtu. Ise püsiti kuival ligi viis minutit ja ehkki Zenit selle ajaga veel otsustavat vahet sisse ei käristanud, väsisid üheksa mehega mänginud kalevlased lõpuks nende tagaajamisest. «Mul on väga kahju, et me ei suutnud võita. Meil oli selleks võimalus. Tahtsime väga siin võita, aga kaotasime teisel poolajal mängu üle kontrolli,» rääkis Kalevi peatreener Donaldas Kairys tund pärast lõpusireeni Postimehele.