Musta teekond Euroopa karikaetapil lõppes poolfinaalis

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Raul Must.
Raul Must. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti esisulgpallur Raul Musta teekond Iirimaal 10 000-dollarilise auhinnafondiga Euroopa karikaetapil lõppes poolfinaalis.

Turniiri kõrgeima asetusega Must võitis veerandfinaalis kuuenda paigutusega taanlast Mads Cristopherseni 21:16, 21:19. Poolfinaalis oli Musta vastaseks kolmanda asetusega sakslane Lars Schaenzler. Üle 50 minuti kestnud heitluses jäi kolmes geimis peale sakslane 21:16, 16:21, 21:14.

«Pikka aega on mind seganud terviseprobleemid ja ootused võistluse eel polnud kõrged. Pigem on hea meel sellest, et saan praegu korralikult treenida ja võistelda,» ütles Must, kelle järgmine suurem võistlus on jaanuaris Tallinnas peetav Euroopa karikaetapp.

Iirimaa etapi finaalis jäi Musta alistanud Schaenzler aga omakorda alla asetamata mängijana finaali jõudnud prantslasele Leo Rossile 17:21, 9:21.