Tulevik lõpetas hooaja rekordite purustamisega

Marek Tiits
, kolumnist
Tuleviku nulliseisu likvideeris 76. minutil Kristen Kähr, lüües Premium-liiga viimases mängus seisuks 1:4. Foto: Maarja Trauss

Laupäeval tõmbasid Viljandi Tuleviku jalgpalliklubi esindusvõistkonnad 2018. aasta hooajale joone alla. Nii mees- kui naiskond võtsid vastu kaotuse, ent sellest hoolimata läheb hooaeg ajaloo annaalidesse kirja klubi edukaimana.

Tuleviku mehed sõitsid Premium-liiga viimaseks vooruks Paidesse, et kohtuda sealse Linnameeskonnaga. Kui samal ajal Tallinnas asetleidnud Nõmme Kalju ja Narva Transi ning FCI Levadia ja FC Flora kohtumises olid kaalul ei enam ega vähem kui meistritiitel ja miljon eurot, siis Paide vastasseis Viljandiga ning Tartus toimunud lahing sealse Tammeka ja Tallinna Kalevi vahel pidid otsustama liigatabeli viienda kuni kaheksanda koha omaniku. Just nii tihe oli rebimine, sest tabelis üksteise kannul olnud Tammeka ja Paide pretendeerisid kohtumiste eel viiendale, võitluspaar Tulevik ja Kalev aga seitsmendale kohale.