Treimanis nozīmē 11 metru soda sitienu Čempionu līgas spēlē

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Andris Treimanis (centrā ar dzelteno kartīti)
Andris Treimanis (centrā ar dzelteno kartīti) Foto: Reuters/LETA

Latvijas vadošais futbola tiesnesis Andris Treimanis otrdien nozīmēja 11 metru soda sitienu UEFA Čempionu līgas H apakšgrupas mačā, kurā Šveices čempione Bernes "Young Boys" savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Spānijas vienību "Valencia".

Latvijas tiesnešu brigāde strādāja otrajā UEFA Čempionu līgas grupu turnīra spēlē pēc kārtas.

Mača rezultātu 26.minūtē atklāja "Valencia" beļģu uzbrucējs Mišī Bačuajī, kurš apsteidza pretinieku aizsardzību un apspēlēja arī vārtsargu, raidīdams bumbu tīklā. Tuvojoties pirmā puslaika beigām, Treimanis parādīja dzelteno kartīti mājinieku aizsargam Kevinam Mbabū, kurš pārlieku kritizēja tiesnešu lēmumus.

Tāpat Treimanis par sevi lika atgādināt arī 55.minūtē, kad "Valencia" pussargs Daniels Pareho pretinieku soda laukumā nogāza Bernes vienības futbolistu Džibrilu Zovu, latviešu soģim nozīmējot 11 metru soda sitienu. "Pendeli" devās izpildīt "Young Boys" franču uzbrucējs Gijoms Oarū, kurš bija nekļūdīgs un izlīdzināja mača rezultātu. Turpinājumā neviena komanda vārtus neguva, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Treimaņa asistenti šajā mačā bija Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjonnikovs, ceturtais tiesnesis bija Raimonds Tatriks, bet kā papildu tiesneši tika nozīmēti Aleksandrs Anufrijevs un Edgars Maļcevs.

Latvijas arbitri pirms divām nedēļām debitēja UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, tiesājot F grupas dueli, kurā Lionas "Olympique" savā laukumā tukšu tribīņu priekšā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Ukrainas čempioni Doņeckas "Šahtar".

H apakšgrupas līderpozīcijā ar sešiem punktiem divās spēlēs ir Itālijas čempione Turīnas "Juventus", kam ar četriem punktiem divos dueļos seko Anglijas premjerlīgas klubs Mančestras "United". Tālāk ar diviem punktiem trīs spēlēs ir "Valencia", bet vienu punktu tikpat mačos guvusi "Young Boys".

Vēl otrdien "agrajā" spēlē Vācijas grands Minhenes "Bayern" E apakšgrupas cīņā viesos ar 2:0 (0:0) apspēlēja Grieķijas čempioni Atēnu AEK.

Minhenes futbolisti pirmajā puslaikā nespēja gūt vārtus, bet otrajā puslaikā pāris minūšu laikā salauza pretinieku pretestību. Vispirms 61.minūtē no tuvas distances bumu vārtos trieca spāņu pussargs Havi Martiness, bet divas minūtes vēlāk vārtu priekšā nepiesegts palika poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis.

E apakšgrupā līderpozīcijā ar septiņiem punktiem trīs spēlēs ir "Bayern", kam ar četriem punktiem divos mačo seko Nīderlandes komanda Amsterdamas "Ajax". Tālāk ar trim punktiem divos mačos seko Portugāles vienība Lisabonas "Benfica", kamēr bez punktiem trīs dueļos palikusi AEK.