Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Thierry Henry
Thierry Henry Foto: Philippe LECOEUR / imago/PanoramiC

Monaco peatreeneriks saanud Thierry Henry debüütmäng Prantsusmaa kõrgliigas lõppes 1:2 kaotusega Strasbourgile.

Monaco jäi kaotusseisu 17. minutil, kui täpne oli Adrien Thomasson. 66. minutil jäi Henry juhendatav meeskond eriti raskesse seisu, sest Samuel Grandsir teenis kõrge jalaga mängimise eest punase kaardi. Võidu kindlustas Strasbourgile 84. minutil Lebo Mothiba. Monaco auvärav sündis mängu lõppfaasis penaltist, mille realiseeris Youri Tielemans.

Monaco pole sel hooajal suutnud võitu võtta juba 11 mängus. Prantsusmaa kõrgliigas on neil kümne vooruga kirjas kõigest kuus punkti. Tegu on 2017. aasta meistermeeskonna halvima hooaja algusega pärast 1953/54 hooaega.