Itaalia jalgpallikoondise õnnetu seeria sai jätku

Merili Luuk
Itaalia jalgpallikoondis
Itaalia jalgpallikoondis Foto: CIAMBELLI/SIPA / CIAMBELLI/SIPA

Itaalia jalgpallikoondis püsib juba viiendat mängu järjest võiduta - eile hilisõhtul viigistati 1:1 sõpruskohtumises Ukrainaga.

Itaalia asus küll Federico Bernardeschi tabamusest 55. minutil juhtima, kuid ukrainlased viigistasid seitse minutit hiljem tänu Ruslan Malinovskile.

Nõnda püsib ka MMile mitte pääsenud Itaalia jätkuvalt võiduta. Viimasest 12 kohtumisest on võidetud vaid kaks ning needki Saudi Araabia ja Malta vastu. Rahvuste liigas viigistati kodus Poolaga 1:1, Portugalile kaotati 0:1. Poolaga kohtutakse ka pühapäeval.