Mario Götze vend röövis Bayernilt punkte

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas kaotas esimest korda sel hooajal punkte Müncheni Bayern, kes viigistas 1:1 Augsburgiga.

Bayern läks kohtumist kodustaadionil 48. minutil juhtima, kui täpne oli Arjen Robben. 86. minutil lõi Augsburgi viigivärava Mario Götze 20-aastane vend Felix Götze. Götze värav tähendas seda, et Bayern on viimases kuues kodumängus endale iga kord lasknud värava lüüa.

Eilne tulemus oli Bayernile klubiajaloo 400. viigimäng. Bundesliga tabelis on Bayern jätkuvalt liider 13 punktiga, Bremeni Werder kaotab neile kahe, Berliini Hertha kolme punktiga.