Leverkusenile hooaja esimene võit, Schalke endiselt punktideta

Kris Ilves
Leverkuseni Bayer.
Leverkuseni Bayer. Foto: Jörg Schüler

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis kolme kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu Leverkuseni Bayer, kes alistas koduväljakul 1:0 Mainzi. Mängu ainsa värava lõi 62. minutil Kai Havertz.

Teises pühapäevases neljanda vooru kohtumises leppisid Frankfurti Eintracht ja Leipzig 1:1 viiki. Gelson Fernandes viis avapoolaja keskpaigas koduväljakul mänginud Eintrachti juhtima, kuid Emil Forsbergi 11 meetri karistuslöök vormistas 54. minutil lõppseisu ja andis Leipzigile vajaliku punkti.

Kõik neljanda vooru tulemused: Stuttgart – Düsseldorfi Fortuna 0:0, Hoffenheim – Dortmundi Borussia 1:1, Berlini Hertha – Mönchengladbachi Borussia 4:2, Augsburg – Werderi Bremen 2:3, Wolfsburg – Freiburg 1:3, Nürnberg – Hannover 2:0, Schalke – Müncheni Bayern 0:2, Leverkuseni Bayer – Mainz 1:0, Frankfurti Eintracht – Leipzig 1:1.

Tabelitpp nelja vooru järel: Müncheni Bayern 12 punkti, Berliini Hertha 10 p, Dortmundi Borussia 8 p, Bremeni Werder 8 p. Mõnevõrra üllatuslikult pole esimese nelja mänguga punktiarvet avanud Gelsenkircheni Schalke, kes viimati kaotas Bayernile.