Tarvas tunnistas Kalevi paremust ja kukkus turniiritabelis koha võrra

Merly Raudla
Rakvere JK Tarvas kollases.
Rakvere JK Tarvas kollases. Foto: Meelis Meilbaum

Pühapäevases Eesti esiliiga 28. vooru kohtumises jäi Rakvere JK Tarvas kodumurul 1:2 (1:1) alla JK Tallinna Kalev U21 vutitiimile.

Kohtumise avavärava lõi juba kuuendal mänguminutil Stanislav Goldberg.

38. minutil sahistasid vastased Tarva värava võrku, ja kui mängitud oli 60 minutit, libises rakverlastel käest ka viigipunkt.

Meeskonna peatreener Tarmo Rebane tõdes, et kahel viimasel mängul jutti on läinud nii, et Rakvere läheb juhtima, aga kaotab 1:2. “Oleme natuke väsinud. On näha, et oodatakse hooaja lõppu ja mängus jäävad olukorrad lõpuni mängimata,” kõneles Rebane ja lisas, et vastase soov mängu võita on olnud suurem kui Tarval. “Palju jääb ka füüsilise vormi taha,” nentis peatreener.Noorte mängijatega on Rebane siiski rahul. “Tuleb vaid liha luudele kasvatada,” märkis ta. Viimases kahes mängus ei ole osalenud kapten Kaarel Saar ja tema puudumine annab peatreeneri sõnul palju tunda.

Tarvas kukkus nüüd turniiritabelis esikolmikust välja ning hoiab 44 punktiga (12 võitu, 8 võitu ja 8 kaotust) neljandat kohta. Kolmanda koha haaranud Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnal on 46 punkti.

Turniiritabelit juhib mäekõrguse eduga (70 punkti) Maardu Linnameeskond, keda näeb juba homme Kastani Arenal esiliiga 29. vooru kohtumises Rakvere Tarva vastu mängimas.