Mourinho ja Manchester United said Inglismaa kõrgliigas šokk-kaotuse

Kris Ilves
Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho.
Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho. Foto: GLYN KIRK / AFP

Manchester Unitedi jalgpallimeeskond kaotas Inglismaa kõrgliiga teises voorus võõral väljakul 2:3 Brighton & Hove Albionile.

Jose Mourinho hoolealused jäid kaotusseisu 25. minutil, kui sihile jõudis Glenn Murray. Kaks minutit hiljem suurendas võõrustajate eduseisu Shane Duffy. Külalised said Romelu Lukaku 34. minuti tabamusest ühe värava tagasi, kuid puhkepausile mindi Brightoni kaheväravalises eduseisus, sest 44. minutil realiseeris penalti Pascal Gross.

United ei suutnud teisel poolajal mullu 15. koha saavutanud meeskonna vastu kaotusseisu viigiks või võiduks mängida. Punaste Kuradite lohutuseks jäi Paul Pogba realiseeritud 11 meetri karistuslöök viiendal üleminutil. Rohkem väravaid ei löödud.

See tähendab, et kahe vooru järel hoiab United kolme punktiga kümnendat kohta. Brighton paikneb kehvema väravate vahe tõttu koht madalamal.