Kohalik jalgpalliliiga naasis suvepuhkuselt Flora võiduga

Kris Ilves
, reporter
Tallinna FC Flora keskväljamaestro Zakaria Beglarišvili.
Tallinna FC Flora keskväljamaestro Zakaria Beglarišvili. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Venemaal peetud jalgpalli MM-finaalturniiri ajal oli Eesti meistriliiga suvepuhkusel. Nüüd on mõlemad minevik ja kohalik jalgpall jätkub. 19. vooru avamängus alistas Tallinna Flora koduväljakul Viljandi Tuleviku 4:0.

Flora haaras juhtohjad esimese poolaja keskpaigas, kui nurgalöögist jõudis sihile Mihkel Ainsalu. Sama mängija realiseeris teise poolaja alguses Flora suurepärase meeskonnarünnaku ja viis väljakuperemehed juba kahe väravaga juhtima. Flora kolmanda tabamuse eest hoolitses 58. minutil Frank Liivak, kes kõigest minut varem vahetusest mängu sekkus. Lõppseisu vormistas 67. minutil sünnipäevaline Maksim Gussev.

45 punkti kogunud Flora möödus liigatabelis ühe mängu vähem pidanud Nõmme Kaljust, kellel kirjas 44 punkti. Kolmandal kohal paikneb samuti Florast ühe mängu vähem pidanud 41 punkti teeninud Tallinna Levadia. Ülejäänud 19. vooru mängud peetakse laupäeval ja pühapäeval.