Üritused
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kolmapäev, 25. juuli
Räpina Püha Miikaeli kirikus
kl 18 orelikontsert «Hispaania muusika».
Neljapäev, 26. juuli
Valga keskraamatukogu lasteosakonnas
kl 14 koolivaheaja filmineljapäev.
Võrumaa keskraamatukogus
kl 14 Katrin Poomi loeng «Õnnelik süda».
Vastseliina kirikus
kl 18 orelikontsert. Esineb Hesus Sanpedro (Hispaania).
Saatse Seto muuseumis
kl 20 Päätnitsapäeva puulpühä iloõtak ehk leelokoori kontsert päätnitsapäeva eel.
Reede, 27. juuli
Saatses
kl 9 Päätnitsapäev, kl 21.30 peoõhtu ansambliga Mystics Bänd.
Räpina paisjärve rannas
kl 17 Raudmehe triatlon, Põlvamaa suvemängud.
Otepääl Palveränduri kirikus
kl 18 lastekoori Juhhei kontsert.
Tõrva gümnaasiumi pargis
kl 18 tervisejooksud ja kepikõnd.
Võrus Stedingu majas
kl 19 suvelavastus «Needid ja suhkruvatt».
Suure Munamäe vabaõhulaval
kl 20 Vana Baskini Teatri etendus «Kas hakkame seksima?».
Sooru järve ääres
kl 21 piknik ja lõkkeõhtu.
Tehvandi staadionil ja Aedlinna jalgpalliväljakul laste jalgpalliturniir (kuni 29.07)
Laupäev, 28. juuli
Valgas rahvusvaheline militaarajaloo festival MilFest
kl 8 militaarteemapargis vanavara- ja käsitöölaat,
kl 10 militaarlaval festivali avamine,
kl 10 linnapargis päästeameti ohutuspäev, tegevused kogu perele,
kl 11 linnapargis mitmevõistlused koertele,
kl 16 sõjameeste ja -tehnika marss läbi linna algusega Vabadussõja ausamba juurest
kl 17.30 kultuurikeskuses mängufilm «1944».
kl 20 näidislahing «Eesti 1944» (Reku, Singamägi),
kl 22 militaarlaval kontsert «Tähed militaartaevas», esinevad Daniel Levi, Metsatöll, Anette-Johanna Park, Hugo Kähri, Dreamband.
Täpsem info: isamaalinemuuseum.ee
Võrus
kl 10 Võru lastefestival.
Mooste mõisas
kl 10 lina- ja käsitöölaat.
Hargla maakultuurimajas ja Mustjõe ääres
kl 11 Mustjõe kalapäev: loengud, õpitoad, kalapüügivõistlus, simman.
Taevaskoja külas
kl 11 külapäev ja kodukohvikute päev.
Kurenurme külas
kl 11 külade kodukandipäev.
Otepää lähiümbruses
kl 12 Otepää rattamaraton.
Luhametsa külas
kl 12 külapäev.
Võrus Kreutzwaldi muuseumi õues
kl 12 ja 14 Teatribussi lasteetendus «Saladuste puu».
Tilsi staadionil
kl 13 Eesti jalgpalli meistrivõistluste naiste meistriliiga: Põlva FC Lootos – Tartu SK 10 Premium.
Jõksi järve ääres
kl 15 suur line-tantsupidu.
Mooste folgikojas
kl 15 tsirkuselavastus «Igavikuline õhtusöök».
Adiste külaplatsil
kl 15 külapäev.
Võrus Stedingu majas
kl 16 suvelavastus «Needid ja suhkruvatt».
Kangsti külaplatsil
kl 17 kodukandipäev.
Pühajärve laululaval
kl 18 Francis Goya ja Ivo Linna kontsert «Muinaslugu sinilinnust».
Sänna külas
kl 19 Sikalaanõ simman.
Maaritsa külaplatsil
kl 19.30 külapäev.
Võrus Tamula järve ääres
kl 20 lastefestivali perekontsert.
Alle-Saija teatritalus
kl 20 etendus «Kukk».
Pühapäev, 29. juuli
Võrus
kl 10 jätkub Võru lastefestival.
Tõrvas
kl 11 Tõrva valla kettagolfisari.
Võrus Kreutzwaldi muuseumi õues
kl 12 Teatribussi lasteetendus «Tähtsad asjad».
Valgjärvel Kanepi valla rahvatriatlon:
kl 12 start lastele, kl 13 täiskasvanutele.
Iigastes
kl 12 Iigaste jooks.
Võrus Stedingu majas
kl 19 suvelavastus «Needid ja suhkruvatt».
Räpina sadamas
kl 20 Alen Veziko suvekontsert.
Alle-Saija teatritalus
kl 20 etendus «Kukk».