KINO
Lihula kultuurikeskuses
kl 19 animafilm “Leo Da Vinci: Mona Lisa juhtum”.
KINO
Lihula kultuurikeskuses
kl 19 animafilm “Leo Da Vinci: Mona Lisa juhtum”.
XXXII Pärnu rahvusvaheline dokumentaal- ja antropoloogiafilmide festival:
Vanalinna põhikoolis kl 16 lastefilmid “Puutekivi” ja “Kaks maailma”, kl 18 teaduslik jäädvustus “Rahvas”, kl 20 nominent festivali suurele auhinnale “Saades selleks, kes olin”, kl 22 portreefilmid “Viimane lint” ja “Usk, lootus, armastus”;
uue kunsti muuseum kl 17.30 Eesti uued dokumentaalfilmid “Naine pildil” ja kl 19 “Armastus”, kl 20.30 portreefilmid “Õnnelik lehm”, “Edo bensiinijaam”, “Kollektsioon”, kl 22 nominent Eesti rahva auhinnale “Lendavate munkade pühakoda”, kl 23 Fääri saarte triloogia “Mykinesi saare valgus”;
Pärnu haiglas kl 16 Eesti uus dokumentaalfilm “Ahto. Unistuste jaht”.
KONTSERT
Ranna kõlakojas
kl 20 vabaõhukontsert “Vanad head ajad”. Titoks. Kristjan Rudanovski (viiul), Jaanis Kill (kitarr), Robert Nõmmann (kontrabass).
Lastepargis
kl 18 rahvalik vabaõhukontsert. Kajakas ja Räämakad.
ÖÖKLUBI
Ööklubis Vaarikas
DJ Ivo Uslov.
LÕBUSTUS
Tervise kultuurikeskuses
kl 19.30 operetiõhtu “Veel viivuks jää ...”. Ave Aava, Benno Margus ja Piret Müürisepp.
Willy baaris
kl 18 sassiturniir individuaalses arvestuses.
Uue kunsti muuseumis
kl 14 kohtumine kunstniku William Fargesega (Prantsusmaa) aktinäitusel “Mees ja naine”.
NÄITUSED
Pärnu muuseumis
püsiekspositsioon „11 000 aastat ajalugu – elamusi vanast ajast“.
Näitus “Made in Pärnumaa”.
Avatud T–P 10–18.
Uue kunsti muuseumis
XXV rahvusvaheline aktinäitus “Mees ja naine”.
Avatud iga päev 9–21.
Koidula muuseumis
püsinäitus Jannsenite tegevusest 19. sajandil.
Avatud T–L 10–18.
Linnagaleriis raekojas ja kunstnike majas
näitus „Pärnu kunstisuvi 2018 – Alice Imedemaal“.
Avatud T–L 11–18.
Endla Küüni koridorides
Marko Toomasti näitus „Peened jooned“.
Punases tornis
ajalooliste relvade ja raudrüüde näitus „Kings & Guards“.
Avatud iga päev 11–18.
Pärnu rannas (Ranna pst 1b)
fotokunsti rühmituse F8 näitus “Pärnu, tänapäeva kuurort”.
Keskraamatukogu
1. korruse galeriis Eesti spordi- ja olümpiamuuseumi näitus “Paul Keres – malesuurmeister Pärnust”.
Trepigaleriis fotonäitus “Minu sini-must-valge elu”.
Perioodikagaleriis Liidia Vessmanni fotonäitus “Minu õpetajad”. Näitus “Korruptsiooni mitu nägu”. Fotonäitus “Eesti-Läti-Leedu 100”.
Lasteosakonnas raamatunäitused “Roheline on nüüd moes” ja “Naeril nägu naerul”.
Mesitarus „Kaari ponid“.
Külastuskeskuse galeriis
Ülo Josingu fotonäitus „Looduse mandalad“.
Pernova loodusmajas
näitus “Elu rannaniidul”.
Nooruse maja
galeriis Marju Lorentsoni ja Mare Säki näitus “Suveetüüdid”,
kohvikus portselanimaali müüginäitus.
Kohvikus Mahedik
Berta Vilmsi graafilised joonistused.
Lepa kohvikus
kunstnik Jüri maalid „Suvi Pärnus“.
Pärnu haigla
2. korruse galeriis Mati Luhtjärve fotonäitus.
Kohvikus Ly Saadi näitus “FE2O3”.
Kohvikupealses galeriis 2. korrusel Svetlana Markina maalid.
Fuajees Pärnu Mai kooli 3.d klassi õpilaste näitus “Leia üles päkapikk”.