Ironman 70.3 Otepää triatloni võitis Pirmin Tamm

Otepää triatloni võitis Pirmin Tamm.
Otepää triatloni võitis Pirmin Tamm. Foto: Ergo Kukk

Täna peetud Ironman 70.3 Otepää poolpika triatloni võitis Pirmin Tamm ning naistest Maria Jänese.

Pirmin Tamm läbis 1,9 km ujumisrajal, 90 km rattal ning 21,1 km joostes 4 tunni 14 minuti ja 31 sekundiga. Teise koha sai Rinalds Sluckis Lätist ajaga 4.15.24 ning kolmas oli Harri Sokk ajaga 4.15.40.

Naiste kiireim oli Maria Jänese ajaga 4.45.36, teine oli Alma Sarapuu ajaga 4.53.42. Kolmanda koha sai Tanja Slater, kellel kulus poolpika triatloni läbimiseks 4.55.34.

Võitja nimekaim Raivo E. Tamm läbis distantsi ajaga 6.12.41 ehk 33 minutit kiiremini kui eelmisel aastal.

Individuaaldistantsi lõpetas kokku 610 osalejat.

Võistkondade arvestuses oli kõige kiirem Jooksueksperdi võistkond koosseisus Kirill Kotšegarov, Kert Martma ja Rauno Laumets. Nende aeg oli 3.52.39. Kokku lõpetas võistluse 57 võistkonda.