Siim Kaasik
Fernando Torres
Fernando Torres Foto: GABRIEL BOUYS / AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas lõpetas Madridi Atletico hooaja 2:2 viigiga Eibariga ning teenis hõbemedali. Oma viimase mängu klubi eest tegi ründaja Fernando Torres, kes lõi Atletico mõlemad väravat.

Eibar läks mängu 35. minutil Kike väravast juhtima, kuid Torres viigistas 42. minutil seisu. Kui mängitud oli tund aega, lõi Torres oma tesegi värava. 63. minutil teenis Atletico mängija Lucas Hernandez oma teise kollase kaardi ning pidi platsilt lahkuma. 20 minutit enne mängu lõppu õnnestus Ruben Jimenez Penal mäng viigistada.

Torres lõpetas karjääri Atleticos 404 mängu ja 129 väravaga. Ta liitus klubiga juba 1995. aastal, lahkus siis 2007. aastal Liverpooli, kuid taasliitus oma kasvatajaklubiga 2015. aastal.

Eelmisel kuul teatas Torres, et jätkab karjääri, kuid mitte Atleticos. «Tegu on minu viimase hooajaga klubis. Nagu te näete, ei saa ma väga palju mängida. Tundsin kohustust sellest fännidele teada anda. See oli raske otsus. Sama raske on teist korda teiega hüvasti jätta. Minu eesmärk oli karjäär siin lõpetada, kuid ma tahan jalgpalli edasi mängida,» ütles Torres.