Maakonna turniiril on selgunud neli tugevamat

Madis Luik

Laupäeval selgusid Viljandimaa meeste korvpallimeistrivõistlustel need neli, kes eesootaval pühapäeval peavad nelja tugevama turniiril poolfinaale. Maakonna meister selgub 30. aprillil.

Laupäeval Viljandi spordihoones peetud veerandfinaalide esimeses mängus olid vastamis põhiturniiri võitnud BC Eesti Maavara / Baltic Agro ja kaheksanda asetusega play-off`i pääsenud Põhja-Sakala. Kohtumine andis 95:64 võidu esimesena nimetatud mullusele finalistile. Viljandi Valla ja Spordikooli kohtumine lõppes tulemusega 100:68, Mulgi Valla ja BC Männimäe Külalistemaja kohtumise võitis suurelt, 77:47 külalistemaja esindus ning tiitlikaitsja AP Mets alistas omas veerandfinaalis 76:66 Hansa Ilutulestikud