Suurte mängude mees? Sanchez vedas Manchester Unitedi karikafinaali

Alexis Sanchez.
Alexis Sanchez. Foto: John Sibley / REUTERS

Manchester Unitedi jalgpallimeeskond jõudis Inglismaa karikavõistlustel finaali, kui alistas Wembley staadionil toimunud poolfinaalis Tottenham Hotspuri 2:1.

Dele Alli viis Tottenhami 11. juhtima, kuid kuraditosin minutit hiljem viigistas mänguseisu Alexis Sanchez. Selle tulemusega mindi ka puhkepausile. Teise poolaja ainsa värava eest hoolitses 62. minutil Ander Herrera.

Eelmises üleminekuaknas Londoni Arsenalist Manchesteri siirdunud Sanchez on karjääri jooksul kokku mänginud kaheksa korda Wembley staadionil – kokku on tšiillasel sellelt legendaarselt staadionilt kirjas kaheksa tabamust!

Finaalis kohtub Manchester United Londoni Chelsea ja Southamptoni vahelise mängu võitjaga. See lahing peetakse Wembley staadionil homme.

Klubi ajaloo jooksul on Manchester United jõudnud Inglismaa karikavõistlustel (FA karikas ja liigakarikas) finaali 29 korral. See on Inglismaa rekord.