Tulevik andis tiitlikaitsja survele alla

Viljandi JK Tulevik pidi laupäval tunnistama valitseva Eesti meistri Tallinna FC Flora suurt ülekaalu. Ehkki avapoolajal suutsid viljandlased nimeka vastase nulli peal hoida, lõid floralased teisel poolajal Tuleviku väravasse kuus vastuseta jäänud väravat.

Floralased muukisid koduväljakul rüganud viljandlaste värava lahti kohtumise 51. minutil ning pärast seda kasvatas tiitlikaitsja veel viiel korral skoori. 6:0 kaotus oli Tuleviku neljapäval peatreeneri ametisse nimetatud Sander Posti esimeseks Premium-liiga kohtumiseks. Vastne meeskonna peatreener rassis kogu kohtumise ennast salgvalt väljakul.