Pärnu Sadama korvpallimeeskond püsis Eesti meistriliiga teises veerandfinaalimatšis Valga tiimi vastu pea kogu kohtumises kümnepunktilises kaotusseisus, kuid viimasel perioodil ronis august välja ja jõudis ühe korvi kauguselegi. Paraku jäi sellest väheks.

Sadam oli mängu alguses raskustes: rünnak ei sujunud ja punktid olid kasinad tulema. Kuue minutiga viskasid meie poisid vaid neli punkti, kuid perioodi lõpuks koguti 16 silma Valga 19 vastu. Poolajaks olid kaotusnumbrid 37:45.

Teiselgi poolajal hoidsid piirilinlased initsiatiivi. Enne otsustavat perioodi juhtisid nad 67:60. Kui viis minutit enne lõppu oli Valga eduseis kahekohaline, jõudsid pärnakad viimasel minutil vaid kolme punkti kaugusele, kuid vastaste tabavad vabavisked vormistasid lõppskooriks 89:85.

Sadama resultatiivseim oli Mihkel Kirves 18 punktiga. Saimon Sutt lisas 17. Eelmises mängus säranud Siim-Markus Post oli täna liimist lahti, tabades platsilt vaid ühe viske 16 katsetusest, küll jõudis mängujuht 28 minutiga jagada üheksa resultatiivset söötu.

Valga poolel hullas kuus kolmest tabanud Edgars Lasenbergs, kelle kontosse kogunes 28 silma.

Seeria kolmas matš toimub esmaspäeval Valgas. Finaali viib kolm võitu.