Soomer: peame võimalikult head tööd tegema, et rongile tagasi jõuda

Merili Luuk
Hannes Soomer
Hannes Soomer Foto: Václav Duška Jr.

Vaid mõned päevad pärast Hispaanias toimunud mootorrataste ringrajasõidu klassi Supersport MM-hooaja kolmandat etappi, jätkab Hannes Soomer hooaega juba eeloleval nädalavahetusel Hollandis, Asseni ringrajal.

Racedays meeskonna sõitja pole küll veel hooaja punktiarvet avanud, kuid möödunud aastal võitis eestlane Assenis klassi Superpole 1 ja lõpetas võistluse 13. kohal, millega teenis 3 MM-punkti.

«Assen on mõnus. Seal olen tõusnud esimest korda poodiumile, võtnud esimese võidu, ka kvalifikatsioonivõidu ehk  lähen sinna alati väga hea tundega. Aragonist sinna minnes muudame natuke viisi, kuidas töötame ning peame reedel ja laupäeval võimalikult head tööd tegema, et rongi peale tagasi jõuda.» sõnas Soomer.

Reedel sõidetakse Asseni ringrajal vabatrennid ning laupäeval heideldakse juba parimate stardikohtade nimel. Supersport klassi võistlussõit saab Eesti aja järgi alguse pühapäeval 12:30.