Chelsea tegi peatreenerile kingituse, Southampton mängis võimaluse maha

Siim Kaasik
Antonio Conte
Antonio Conte Foto: ANDREW YATES / REUTERS

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel peeti neljapäeva hilisõhtul kaks kohtumist. Londoni Chelsea alistas 2:1 Burnley, Leicester City ja Southampton leppisid 0:0 viiki.

Chelsea asus kohtumist 20. minutil tänu Kevin Longi omaväravale juhtima. Ashley Barnes tõi 64. minutil tabloole viigi, ent Victor Moses lõi viis minutit hiljem Chelsea võiduvärava.

Ühtlasi oli tegu Chelsea peatreeneri Antonio Conte 100. mänguga Chelsea peatreenerina. Esimese 100 mänguga on Conte Chelseas võidurõõmu maitsnud 65 kohtumises. Vaid Jose Mourinho on Chelsea peatreenerina 100 esimese mänguga rohkem võite teeninud (72).

Chelsea on tabelis 63 silmaga viies, Burnley aga 52 punktiga seitsmes. Kahe meeskonna vahele jääb 54 punkti kogunud Arsenal, kellel on aga üks mäng vähem peetud.

Teises mängus mängis Southampton maha hea võimaluse ronida liigatabeli punasest tsoonist välja. Leicesteri käest teenitud viigipunkt tähendab, et neli mängu enne hooaja lõppu lahutab 18. kohal olevat Southamptonit väljalangemistsoonist neli punkti. Leicester asub 44 silmaga kaheksandal kohal.