Serviti asus seeriat juhtima

Lõuna-Eesti Postimees
Hendrik Varul (nr 6)rünnakuhoos
Hendrik Varul (nr 6)rünnakuhoos Foto: Helin Potter

Põlva Serviti võitis käsipalli Eesti meistrivõistluse esimeses poolfinaalis HC Tallinna 27 : 21.

Mäng algas Serviti dikteerimisel. Hea kaitse ja edukad tõrjed tagasid, et vastasel õnnestus esimene värav Eston Varuski selja taha visata alles 9. minutil. Ja kuigi teisel poolajal said mänguaega eelkõige vahetusmehed ning edu kahanes, ei ohustanud vastane kordagi Serviti esimese poolfinaalmängu võitu.

"Alustasime mängu Balti liiga mängudest saadud hea emotsiooni toel. Olime kaitses tugevad, kõik õnnestus enam-vähem planeeritult. Teisel poolajal nii hästi enam ei läinud. Lasime jala sirgemaks," tõdes joonemängija Hendrik Varul.

Serviti poolt sai käe valgeks üheksa inimest: Anatolii Chezlov ja Hendrik Varul 5, Carl-Eric Uibo ja Roman Aizatullov 4, Raiko Rudissaar 3, Kristjan Muuga ja Martin Grištšuk 2, Henri Hiiend ja Ülljo Pihus 1 tabamusega.

Kodusaalis saab Servitile kaasa elada taas 3. poolfinaalis 26. aprillil. Pääsu finaali tagab kolm võitu poolfinaalides.