Suurest kaotusseisust välja tulnud Kurbas ja Levice asusid poolfinaalseeriat juhtima

Tanel Kurbas (number 22)
Tanel Kurbas (number 22) Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Eesti korvpallikoondise ääremängija Tanel Kurbase koduklubi Levice asus Slovakkia meistriliiga poolfinaalseeriat MBK Komarno vastu 2:1 juhtima.

Koduväljakul mänginud Levice oli enne viimast veerandaega põhihooaja kuuendana lõpetanud Komarno 45:56 kaotusseisus, kuid viskas neljandal kümneminutilisel perioodil 22 punkti vastaste üheksa vastu ning võitis 67:65.

Kurbas viibis väljakul 24 minutit ning viskas selle aja jooksul kuus punkti. Tema arvele kogunes kuus lauapalli ja üks resultatiivne sööt.

Avamäng lõppes Levice 21-punktilise, teine kohtumine Komarno kolmepunktilise võiduga. Nelja võiduni peetava poolfinaalseeria neljas kohtumine peetakse järgmisel kolmapäeval, 18. aprillil Komarno koduväljakul.