Eesti noored said Leedu eakaaslaste käest napi kaotuse

2016. aasta kohtumine Eesti - Leedu U17 koondiste vahel EJLi jalgpallihallis. Markus Soomets realiseerimas penaltit. Foto: EJL

Kui meie meeste jalgpallikoondis mängis Jerevanis sõprusmängus Armeeniaga 0:0 viiki, siis U19 koondis tunnistas koduväljakul Leedu eakaaslaste 3:2 paremust.

EJLi hallis peetud mängus viigistasid Eesti noored kaks korda, kuid leedukate kolmandale tabamusele, mis sündis kümmekond minutit enne lõpuvilet, sinisärkidel enam püssirohtu ei jätkunud. Eesti avavärava eest hoolitses 74. minutil Alex Matthias Tamm, viis minutit hiljem aitas meid omaväravaga leedulane Ernestas Mockus.

Tänase mängu jätsid vigastuse tõttu vahele Karl-Erik Pukk, Rasmus Saar ja Martin Eensalu. Samuti ei saanud osaleda äsja Saapamaa klubiga SPAL käed löönud Georgi Tunjov.

Sama vastasega minnakse vastamisi esmaspäeval, 26. märtsil.