17. märtsil peeti Tartus maha lauatennise meistrivõistlused. Noorte klassides osales 43 mängijat ja täiskasvanute klassides 47.

Võistluse kohtunik Aleksandr Kirpu kommenteeris, et meesjuunioride klassis polnud üllatusi, kuid tase oli äärmiselt tugev ning tasavägine. Esimese koha sai Eesti meeste edetabeli 82. number Karl Paul Parmakson. Teise koha sai meesjuunioride klassis Lauri Leppik ning kolmanda Kaspare Keskküla.

«Meesüksikmängus olid väiksed üllatused, kus tabeli alumises osas kaotasid teise Erlend Kesa (edetabeli nr 52) ja kolmanda paigutusega Mart Pae (edetabeli 73) mängijad endast nõrgematele Indrek Penkile (edetabelis nr 208) ja Ernat Masikule. Edasi alistas Lauri Leppik Indrek Penki ja sai noorimaks osalejaks poolfinaalides. Kindlasti jäi Lauril kogemusest puudu. Autasuks talle neljas koht,» ütles Kirpu.

Meesüksikmängus tõi kulla koju Andres Hõrak, kes on Eesti edetabelis 48. kohal. Teine koht läks Ernat Masikule, Eesti edetabeli 104. mängijale ja kolmas koht Raido Tsäkole, kes hoiab riigis 87. kohta.

Naisüksikmängus domineerisid Viljandi lauatenniseklubi liikmed. Tartu ülikooli matemaatilise statistika tudeng Getter Põru võitis mängud, olles edetabelis number 30. Teine koht läks samuti Viljandi tenniseklubi liikmele Birgit Varrikule ning kolmas koht Svea Onnole, kes on Tartu Spordiselts Kalevi treener.

Meespaarismängus domineerisid Erlend Kesa ja Andres Hõrak, segapaarismängus olid meistrid Andres Hõrak ning Birgit Varrik. Naispaarismängus domineerisid Svea Onno ja Birgit Varrik.

Edukaimaks mängijaks võib tunnistada võistlusel kolmekordse meistri Andres Hõraku.