Valga-Valka korvpallimeeskond sai taas kaotuse

Lõuna-Eesti Postimees
BC Valga-Valka/Maks&Moorits, foto on illustratiivne
BC Valga-Valka/Maks&Moorits, foto on illustratiivne Foto: Arved Breidaks/Lõuna-Eesti Postimees

Laupäeval peetud korvpalli meistriliiga mängus alistas Tallinna Kalev / TLÜ mõnevõrra kindlamalt kui võinuks arvata BC Valga-Valka / Maks & Mooritsa, tulemus 87:68 (41:35).

Tabelis on meeskonnad vastavalt viies ja neljas, pärast tänast on vahe Kalev/TLÜ kahjuks vaid kaks võitu.

Kalevlased kasvatasid edu järk-järgult. Poolajal oli Gert Kullamäe meeskonna edu 41:35. Kolmandal veerandil kogus Kalevi leegionär Kayel Locke kolme minutiga 11 punkti (!). Veerandi lõpuks tõi Tom Kaldre kaks silma, viies kodumeeskonna juhtima 68:58.

Viimase veerandi algul viskas Kiur Akenpärg kolmese ning Djordje Dzeletovic lisas kahese - edu 73:58. VV mehed küll pusisid vastu, aga Kalev/TLÜ ohje eriti lõdvemale ei lasknud ning võttis Kristo Saage taktikepi all kindla võidu - 87:68.