Tarvas kaotas hooaja esimeses kodumängus Keilale

Margus Martin
Rakvere JK Tarvas jalgpallurid pole Eesti esiliiga meistrivõistlustel kolmes voorus veel jalgu korralikult alla saanud. Foto: Ain Liiva

Täna esimest korda koduste pöidlahoidjate ette tulnud Rakvere JK Tarvas meeskond neelas alla mõru pilli, sest kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas uustulnukale Keila JK-le eelviimase minuti väravast 2:3.

Tarvas juhtis küll poolajapausiks tänu Kaarel Saare ja Dmitrii Baikovi tabamustele 2:1, kuid teise poolaja keskel lubasid väljakuperemehed Robert Indrek Pangsepal viigistada. Üsna lõpu eel toksas sama mees väravaesises saginas tarvalaste puuriluku Artem Levizi käte vahelt pudenenud palli varbaotsaga väravasse.

Kolme vooruga ühe viigipunkti teeninud Rakvere JK Tarvas meeskonna hooaja algus pole kiita, sest turniiritabelis ollakse alles eelviimasel, üheksandal real. Liidrina jätkab kõik kolm mängu enda kasuks kallutanud ja üheksa punkti kogunud tiitlikaitsja Maardu Linnameeskond.