Sappinen langes hullumeelses konkurentsis kolinal ja koosseisu ei mahtunud

Rauno Sappinen.
Rauno Sappinen. Foto: Erakogu

Belgia jalgpalli esiliigas eelmisel nädalal debüteerinud Rauno Sappinen eile KFCO Beerschot Wilrijki koosseisu ei mahtunud.

Ründeliinis koguni seitset mängijat omav Wilrijk läks külla Oud-Heverlee meeskonnale, mida juhendab enne Claudio Ranierit Leicester City peatreeneriks olnud Nigel Pearson.

Wilrijk läks juhtima 69. minutil, kuid võõrustajad viigistasid 86. minutil. Skooriga 1:1 mäng ka lõppes, vahendab Soccernet.ee.

Kevin Kauber sekkus Scottish Challenge Cupi nimelise sarja poolfinaalis mängu 87. minutil, kui tema koduklubi The New Saints kaotas 1:2 Šoti esiliiga meeskonnale Dumbarton.