Aksalu hoidis Soome karikasarjas seljataguse puhtana

Mihkel Aksalu.
Mihkel Aksalu. Foto: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti jalgpallikoondise esiväravavahi Mihkel Aksalu tööandja SJK alistas Soome karikasarjas tugevuselt kolmandas liigas mängiva Keski-Uusimaa skooriga 4:0.

Üks värav löödi esimesel poolajal, ülejäänud kolm teisel kolmveerandtunnil. SJK kapten Aksalu seisis alagrupivooru esimeses ringis väravasuul kõik 90 minutit.

Eesti koondise särgis ühe värava löönud ründaja Albert Prosa leivaisa Valletta edenes Malta karikasarjas kaheksa parema hulka. Kaheksandikfinaalis alistati koduväljakul 1146 silmapaari ees esiliigaklubi Pieta Hotspurs 1:0. Kohtumise ainus tabamus sündis teisel minutil. Prosa sekkus mängu 77. minutil.