Mõõn seljatatud? Madridi Real lõi Hispaania kõrgliigas seitse väravat

Cristiano Ronaldol löödi väravaolukorras nägu veriseks.
Cristiano Ronaldol löödi väravaolukorras nägu veriseks. Foto: SERGIO PEREZ/REUTERS

Madridi Reali jalgpallimeeskond alistas Hispaania jalgpalli kõrgliigas skooriga 7:1 La Coruna Deportivo.

Real jäi avapoolaja keskpaigas kaotusseisu, kui mänguskoori avas Adrian. Seejärel algas koduväljakul mänginud Reali etendus. 32. minutil viigistas Nacho, kümme minutit hiljem viis võõrustajad esmakordselt juhtima Gareth Bale. Teisel poolajal tegid skoori Bale, Luka Modric, Nacho ja kahel korral Cristiano Ronaldo.

Viiekordsel maailma parima jalgpalluril, 32-aastasel Ronaldol löödi väravaolukorras nägu veriseks. Vaata intsidenti siit

Hispaania kõrgliigas hooaja kümnenda võidu teeninud Real lõpetas kolm mängu kestnud võiduta seeria. Enne tänast maitsesid pealinlased viimati võidurõõmu 9. detsembril, kui koduväljakul alistati Sevilla.

Tänases esimeses kohtumises leppisid 2:2 viiki Alaves ja Leganes.

Liigatabelis kerkis 35 punkti kogunud Real neljandale kohale, kuid jääb liider Barcelonast maha 16 punktiga. Kahe hiiu vahele mahuvad ka ühe kohtumise enam pidanud Madridi Atletico ja Valencia, kes on teeninud vastavalt 43 ja 40 punkti.