VÕRKPALL: Võru meeskond kaotas kuivalt TTÜ/Kiilile

Arved Breidaks

Võru võrkpalliklubi/Werro meeskond pakkus laupäevases esiliiga mängus Kiili meestele südi vastupanu, kuid ei suutnud geimilõppe enda kasuks pöörata ja pidi vastu võtma 0:3 kaotuse.

Võrus peetud mängu esimene geim kulges tasavägises heitluses, mille võidu külalised 21:25 enda kontosse kirjutasid.

Teise geimi alguses pääses Võru kolme punktiga juhtima, kuid pööret ei suutnud nad koduseinte toetusele vaatamata mängu tuua. Kuigi teise geimi lõpul olid tablool ka viigipunktid 24:24, ei suutnud Võru olukorda enda kasuks lahendada ning geim kaotati 24:26.