Korvpallurid teenisid raske võidu

Madis Luik
, reporter
Korvpallimeeskond BC Viljandi / telliauto.ee alustas reedel kodulinnas teise liiga veerandfinaalseeriat. Foto: Elmo Riig / Sakala

Meeskond BC Viljandi / telliauto.ee alistas reedel Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri vahegrupis Tallinna tehnikaülikooli teise võistkonna. Viljandi Kesklinna kooli spordisaalis peetud võitluslik kohtumine lahenes viljandlaste 83:77 paremusega.

Kohtumise tasavägisusest ja närvilisusest kõneleb asjaolu, et seda ohjeldanud vilemehed määrasid meie korvpalluritele kaks viga ebasportliku käitumise.

Kõigest hoolimata suutsid võõrustajad võtta teise liiga põhiturniiri alagruppide võitjatest moodustatud vahegrupis esimese võidu. Enne reedet oli BC Viljandi vahegrupis pidanud ühe mängu RSK Tarvaga ja selle kaotanud.

BC Viljandi / telliauto.ee jätkab turniiri eeloleval teisipäeval, kui läheb võõral väljakul vastamisi BC Raplaga. Järgmise kodumängu on meie korvpallurid kavandanud tulevaks reedeks, 26. jaanuariks ja siis võõrustavad nad Kesklinna kooli spordihoones RSK Tarvast.