Fotod ja video: Inglismaa esiliigaklubi tegi poolajal põneva vangerduse

Postimees Sport
Stevenage’i kaitsja Ben Kennedy paistab olevat segaduses...
Stevenage’i kaitsja Ben Kennedy paistab olevat segaduses... Foto: ANDREW COULDRIDGE/Action Images

Inglismaa jalgpalli karikasarjas läksid teisipäeval vastamisi Reading ja Stevenage. Koduväljakul mänginud Reading tegi kahe poolaja vahel põneva vangerduse, kui sini-valged särgid vahetati oranžide vastu.

Vahetuse põhjus: esimesel poolajal kandsid sarnaseid vorme ka Stevenage mängijad ning see põhjustas omajagu segadust jalgpallurites, kohtunikes ja pealtvaatajates. Teisel poolajal lahendati probleem. Õhku jääb vaid rippuma küsimus: miks ei mõeldud sellele enne mängu algust?

Inglismaa esiliigaklubi Reading alistas kolmanda ringi korduskohtumises tugevuselt neljandas liigas mängiva Stevenage’i 3:0 (kõik väravad lõi islandlane Jon Bodvarsson) ning läheb järgmises voorus vastamisi Sheffield Wednesdayga.