Serviti alustas aastat võidukalt

Lõuna-Eesti Postimees
Põlva Serviti alistas pealinna klubi.
Põlva Serviti alistas pealinna klubi. Foto: Helin Potter

Pärast puhkust ja võistlustevaba perioodi pidas Põlva Serviti teisipäeval selle aasta esimese mängu. Põlva tiim kohtus HC Tallinnaga ja võitis tulemusega 42 : 28. Tegemist oli 20. järjestikuse võiduga kodustes sarjades, andis teada käsipallientusiast Helin Potter.

«Esimesel poolajal oli probleeme kaitsega, oli vajakajäämisi. Indrek Neeme on vigastusega väljas ning see andis kaitses tunda. Samas on Serviti ridades tagasi vigastusest taastunud Mario Karuse,» tõdes Serviti treener Kalmer Musting.

Ta lisas, et ei Põlva meeskonna ega vastase väravavahtidel polnud kõige parem päev ja tõrjeid oli seekord vähem kui tavaliselt. «Kuna vastane katsetas erinevaid mänguformaate ja seitset väljakumängijat, siis tänu sellele õnnestus meil saada mitmeid vaheltlõikeid ja edukalt enda kasuks pöörata vastase tühi värav.»

Väravatega panustas Serviti ridades 11 meest: Anatoli Chezlov ja Henri Sillaste 7, Carl-Eric Uibo, Hendrik Varul ja Martin Grištsuk 6, Henri Hiiend 3, Roman Aizatullov ja Raiko Rudissaar 2, Kristjan Muuga, Sander Sarapuu ning Jürgen Lepasson 1 tabamusega.

Põlva Serviti jätkab treeningutega, sest juba laupäeval minnakse Mesikäpa hallis kell 18 taas vastamisi HC Tallinnaga – sedapuhku on tegu Balti Liiga mänguga.