Rannula: Praegu on tunne, nagu mängijad oleksid 16aastased

Märt Pilme
, reporter
Pärnu Sadama peatreener ei jäänud Balti liiga viimase kohtumisega kuidagi rahule. Foto: Madis Sinivee

Pärnu Sadama korvpallitiim sõitis 425 kilomeetri kaugusele lõunanaabrite merelinna Liepājasse päev varem, et võita Balti liiga esimese ringi viimane matš ja jõuda lähemale hooaja eel püstitatud eesmärgile pääseda play-off’i.

Poisid talitasid nagu professionaalid: ööbiti hotellis, magati korralik uni, söödi hommikusöök, misjärel tehti visketrenn. Ei mingeid vabandusi, miks võiks kehvalt mängida ja süüdistada pikka bussisõitu.

Õhtul alustasidki pärnakad mängu hästi, minnes kiirelt 4:0 juhtima. Järgnes aga krahh: suvepealinlased ei saanud seitse minutit ühtegi korvi ja lätlased spurtisid 17:0. Esimene veerandaeg lõppes kodumeeskonna 17:8 võiduga.