TTÜ viskas Tassi debüütmängus viimasel veerandajal kolm korvi

Matthias Tass.
Matthias Tass. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Korvpalli Balti liigas Ogre meeskonda võõrustanud TTÜ sai kahe võidu kõrvale neljanda kaotuse. Lätlaste võidunumbrid olid 90:66.

Tallinlased kaotasid esimese veerandaja 21:25 ja poolaja 41:48. Tugevat vastupanu osutati ka kolmandal veerandajal, mis suudeti 18:17 võita.

Ogre pani võimsa neljanda veerandajaga, mis võideti 18 punktiga, oma paremuse maksma ja teenis kahe kaotuse kõrvale neljanda võidu. Kusjuures TTÜ viskas viimasel veerandajal vaid kolm korvi (kaks kahest, üks kolmene).

TTÜ särgis esimese kohtumise pidanud Matthias Tass teenis mänguaega 26 minutit ja viskas selle aja jooksul üheksa punkti. TTÜ mängijatest oli temast resultatiivseim vaid leegionär Martin Giese, kelle arvele kogunes 15 silma. Ogre parim skooritegija oli Rinalds Sirsnins 20 punktiga.

Kaotuse pidi vastu võtma ka Pärnu, kes tunnistas võõral väljakul Liepaja 80:72 paremust. 20 punkti visanud Karl Johan Lips tõusis üleplatsimeheks. Mihkel Kirves toetas 16 ja Siim Markus Post 15 silmaga. Pärnu sai kahe võidu kõrvale neljanda kaotuse.